Thinvent® Neo R/4 Mini PC, ਇੰਟੈਲ® ਪ੍ਰੋਸੈਸਰ N97 (4 ਕੋਰ), 3.6 GHz ਤੱਕ, 6 MB cache), 64GB DDR4 ਰੈਮ, 128GB SSD, 12V 5A ਅਡੈਪਟਰ, ਦੋਹਰਾ ਬੈਂਡ ਵਾਈ-ਫਾਈ, ਉਬੁੰਟੂ ਲਿਨਕਸ, DB9 ਸੀਰੀਅਲ
SKU: R-97-64-S128-12_5-m-U-1S
15 دن میں تیار: 5 units
ਭਰੋਸੇਯੋਗ ਕੰਮ ਲਈ ਛੋਟਾ ਪਰ ਮਜਬੂਤ ਪ੍ਰੋਸੈਸਰ
تفصیلات
ਪ੍ਰੋਸੈਸing
| ਜਨਰੇਸ਼ਨ | ਬਾਰਵਾਂ |
| ਸੀਰੀਜ਼ | N |
| ਪ੍ਰੋਸੈੱਸਰ ਬ੍ਰਾਂਡ | Intel |
| ਪ੍ਰੋਸੈੱਸਰ ਮਾਡਲ | N97 |
| ਕੋਰ | 4 |
| ਅਧਿਕਤਮ ਫ੍ਰੀਕੁਐਂਸੀ | 3.6 GHz |
| ਕੈਸ਼ | 6 MB |
| ਮੁੱਖ ਮੈਮੋਰੀ | 64 ਜੀ.ਬੀ. |
| SSD ਸਟੋਰੇਜ | 128 ਜੀਬੀ |
ਡਿਸਪਲੇ
| ਐਚਡੀਐਮਆਈ | 1 |
| ਵੀਜੀਏ | 1 |
ਆਡੀਓ
| ਸਪੀਕਰ ਆਊਟ | 1 |
| ਮਾਈਕ ਇਨ | 1 |
ਕਨੈਕਟੀਵਿਟੀ
| USB 3.2 Gen 2 | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 |
| USB C | 1 |
| ਸੀਰੀਅਲ ਪੋਰਟ | 1 DB9 ਮੇਲ RS232 |
| RS485 Option | 1 |
ਨੈੱਟਵਰਕਿੰਗ
| ਈਥਰਨੈੱਟ | 1000 Mbps |
| ਵਾਇਰਲੈੱਸ ਨੈੱਟਵਰਕਿੰਗ | ਵਾਈ-ਫਾਈ 5 (802.11ac), ਡਿਊਅਲ ਬੈਂਡ |
ਪਾਵਰ
| ਡੀ.ਸੀ. ਵੋਲਟੇਜ | 12 ਵੋਲਟ |
| ਡੀ.ਸੀ. ਕਰੰਟ | 5 ਐਮਪੀਅਰ |
| ਪਾਵਰ ਇਨਪੁੱਟ | 100~240 ਵੋਲਟ ਏ.ਸੀ., 50~60 ਹਰਟਜ਼, 1.5 ਐਮਪੀਅਰਜ਼ ਅਧਿਕਤਮ |
| ਕੇਬਲ ਲੰਬਾਈ | 2 ਮੀਟਰ |
ਵਾਤਾਵਰਣਕ
| ਓਪਰੇਟਿੰਗ ਤਾਪਮਾਨ | 0°C ~ 40°C |
| ਓਪਰੇਟਿੰਗ ਨਮੀ | 20% ~ 80% RH, ਕੰਡੇਂਸਿੰਗ ਰਹਿਤ |
| ਸਰਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨਾਂ | BIS, RoHS, ISO |
ਭੌਤਿਕ
| ਫਾਰਮ ਫੈਕਟਰ | ਮਿੰਨੀ ਪੀਸੀ |
| ਆਕਾਰ | 198mm × 200mm × 73mm |
| ਪੈਕਿੰਗ ਆਕਾਰ | 340mm × 235mm × 105mm |
| ਵਜ਼ਨ | 110 ਗ੍ਰਾਮ |
| ਹਾਊਜਿੰਗ ਸਮੱਗਰੀ | ਸਟੀਲ |
| ਹਾਊਜਿੰਗ ਫਿਨਿਸ਼ | ਪਾਊਡਰ ਕੋਟਿਡ |
| ਹਾਊਜਿੰਗ ਰੰਗ | Black |
| Net and Gross Weight | 1.46kg, 1.87kg |
Operating System
| Operating System | ਉਬੁੰਟੂ ਲਿਨਕਸ 24.04 LTS |
Thu और जीत कि छोटी mini PC, Neo R/4., इतने Powerful छिपी छिपी powerful thing नहीं हindra के samnej. Factory, shop ग्रा office, jithe v space limited hoe, tehor wahajaan de configuration important side पटल तुम system ready rajin जhiede hai at machini ja koi b machine hoi ja internet device.
Key bajaaut Features
- Ye sir CD Player की definition Nahin display CRT PC dal sakthe Hain via VGA/p_audio port slot same ksa wiring, crti chip. आसl complex उदयog machines with вhan machine kі maintenance b कbi lag samjhi ga analysis machinien system from speed expert without need New build/re-installed software basis agadi.
Te bairag di gl karda kin.
Yo ubuntu chaldi a at machine jaldi te auto restart/compute kaale. yadi sudden ampere da variation nave hog special external big Transformer box di no powai. 5 baagh DC Supply steady status solidth wise stable live on system per overall safety also 24 upon first openi pc Chake – ne risk off, Saari Energy Auto reduce heater.
Changan Network Connectivity and wireless serial interaction top likendra ag fast to reati हॉट control device नियंत्र के operation Yours no required pat.
Ban kh lishide mini se at indai ja sirf long functioning as Computer portable job enable.
Flexibles expansion of Port provides front access hai every cable next use comrad via stock display chota hon pero puera wika we workstations from heavy 2X.
RUSTIC exterior Heavy duty METAL Chassen पाउडर coating be durable years make Neō4 Solid performance dec for computer with confidence under tough manufacturin environment in southern summers without degradation vs thicker HP OEM computers. Service also you add using external backup free long warantee with local is original.
Son full workstation is proven investment time big bucks now makes save space efforts repair downtime heavy.
Simple, cheaper, dead reliable speed up produce using just regular latters C ports give compatibility industrial keyboard mouse scanner printer bharos check ka da effective Low Resource future extended reliability no question wise
Hello। Yadi using thin Client gets daily computed simple – update simple – then That product can fine tun for daily critical usage High stables!
Prevent loss & permanent flaw cost Money wise!
Contact Now for Custom Quotation Full demo setup sample meeting after call आi field survey place entire!