Thinvent® Uno 21.5" جهاز كمبيوتر أول في واحد, معالج Intel® N5095A (4 أنوية), حتى 2.9 جيجاهرتز, 4 MB cache), 64 جيجابايت ذاكرة وصول عشوائي DDR4, 256 جيجابايت إس إس دي, محول 12 فولت 5 أمبير, لا واي فاي, Windows 11 IoT, حامل ثابت
SKU: Uno22-N5-64-m256-12_5-X-11I-F
15 ദിവസത്തിനുള്ളിൽ തയ്യാറാകുന്നവ: 7 units
₹62,800
₹75,400
/ $660
شغّل عملك بذكاء مع الكل في واحد اللي ما يحتاج تعقيد!
Explore other configurations: 16GB RAM32GB RAM128 جيجابايت SSD512 جيجابايت SSDN95 processorUno 23.8" enclosureUno 21.5" N5095A 16 جيجابايت 256 جيجابايتUno 21.5" N5095A 32GB 256GBأونو مقاس 21.5 بوصة N5095A 64 جيجابايت 128 جيجابايتأونو مقاس 21.5 بوصة N5095A 64 جيجابايت 512 جيجابايتUno 21.5" N95 64 جيجابايت 256 جيجابايتأونو مقاس 23.8 بوصة N5095A 64 جيجابايت 256 جيجابايت
സവിശേഷതകൾ
المعالجة
| الجيل | 11th |
| سلسلة | Celeron |
| علامة المعالج | Intel |
| طراز المعالج | N5095A |
| النوى | 4 |
| أقصى تردد | 2.9 GHz |
| ذاكرة التخزين المؤقت | 4 ميجابايت |
| الذاكرة الرئيسية | 64 جيجابايت |
| تخزين SSD | 256 جيجابايت |
الشاشة
| حجم الشاشة | 21.5 بوصة |
| الدقة | 1920 × 1080 |
| السطوع | 250 شمعة |
| زاوية الرؤية | أفقي 178°، رأسي 178° |
| الكاميرا | منبثقة، 2 ميجابكسل |
| HDMI | 1 |
| VGA | 1 |
الصوت
| السماعات | ٢ × ٣ واط |
| خرج السماعات | 1 |
| مدخل الميكروفون | 1 |
الاتصال
| USB 3.0 | 4 |
| منفذ USB 2.0 جانبي | 2 |
الشبكات
| إيثرنت | 1000 ميجابت في الثانية |
الطاقة
| جهد التيار المستمر | 12 فولت |
| تيار التيار المستمر | 5 أمبير |
| مدخل الطاقة | 100~240 فولت تيار متردد، 50~60 هرتز، 1.5 أمبير كحد أقصى |
| طول الكابل | 2 متر |
البيئية
| درجة حرارة التشغيل | 0°C ~ 35°م |
| رطوبة التشغيل | 20% ~ 80% رطوبة نسبية، غير متكثفة |
| الشهادات | BIS, RoHS, ISO |
المادية
| عامل الشكل | All-in-One |
| قف | ثابت |
| الأبعاد | ٤٩٠ مم × ٣٧٨ مم × ٥٥ مم |
| مادة الغلاف | سبيكة ألومنيوم، فولاذ وبلاستيك ABS |
| لون الغلاف | أسود |
| قفل Kensington | نعم |
| Net and Gross Weight | 7.89kg, 7.89kg |
Operating System
| Operating System | Microsoft Windows 11 IoT Enterprise LTSC 2024 الإدخال |
الجهاز المثالي لكل مكان
- مثالي لمحطات العمل في المصانع والمستودعات.
- حل رائع للعرض في المتاجر والمطاعم والمؤسسات التعليمية.
- بيشتغل بثبات في أي بيئة عمل صعبة.
ليه تختار Thinvent Uno
كل حاجة في مكان واحد: شاشة واضحة ومعالج قوي في تصميم أنيق ما بيشغلش مساحة.
موثوق على طول: بيشتغل بكفاءة عالية لساعات طويلة من غير ما يقف أو يبطئ.
تركيب سهل: وصل الكهرباء واشتغل. ما فيه حاجة لتوصيلات كتيرة أو إعداد معقد.
آمن ومتين: تصميم متين يحمي جهازك في أي مكان، ومثبت لنظام ويندوز آي أو تي علشان أمان أعلى.
اختر البساطة والقوة مع Thinvent Uno، الحل العملي اللي بيضمن شغلك ما يتوقفش.