Thinvent® Uno 21.5" ਆਲ-ਇਨ-ਵਨ ਪੀਸੀ, ਇੰਟੈਲ® ਪ੍ਰੋਸੈਸਰ N97 (4 ਕੋਰ), 3.6 GHz ਤੱਕ, 6 MB cache), 16GB DDR4 ਰੈਮ, 256GB SSD, 12V 5A ਅਡੈਪਟਰ, ਦੋਹਰਾ ਬੈਂਡ ਵਾਈ-ਫਾਈ, Thinux™ ਐਮਬੈਡਡ ਲਿਨਕਸ, ਹਾਈਟ ਅਡਜੱਸਟੇਬਲ ਸਟੈਂਡ
SKU: Uno22-97-16-m256-12_5-m-Thinux-HA
15 ਦਿਨਾਂ ਵਿੱਚ ਤਿਆਰ: 5 units
تھنوینٹ ازم اունو ٢١.٥ انچ دا آل ان ون: کاروبار نوں چلاؤن والی نجراٸی دانش!
ਵਿਸ਼ੇਸ਼ਤਾਵਾਂ
ਪ੍ਰੋਸੈਸing
| ਜਨਰੇਸ਼ਨ | ਬਾਰਵਾਂ |
| ਸੀਰੀਜ਼ | N |
| ਪ੍ਰੋਸੈੱਸਰ ਬ੍ਰਾਂਡ | Intel |
| ਪ੍ਰੋਸੈੱਸਰ ਮਾਡਲ | N97 |
| ਕੋਰ | 4 |
| ਅਧਿਕਤਮ ਫ੍ਰੀਕੁਐਂਸੀ | 3.6 GHz |
| ਕੈਸ਼ | 6 MB |
| ਮੁੱਖ ਮੈਮੋਰੀ | 16 GB |
| SSD ਸਟੋਰੇਜ | 256 ਜੀਬੀ |
ਡਿਸਪਲੇ
| ਸਕ੍ਰੀਨ ਸਾਈਜ਼ | 21.5 ਇੰਚ |
| ਰੈਜ਼ੋਲੂਸ਼ਨ | 1920 × 1080 |
| ਚਮਕ | 250 ਨਿਟਸ |
| ਦ੍ਰਿਸ਼ਟੀ ਕੋਣ | ਹਰੀਜੱਟਲ 178°, ਵਰਟੀਕਲ 178° |
| ਕੈਮਰਾ | ਪੌਪ ਅੱਪ, 2 ਮੈਗਾਪਿਕਸਲ |
| ਐਚਡੀਐਮਆਈ | 1 |
| ਵੀਜੀਏ | 1 |
ਆਡੀਓ
| ਸਪੀਕਰ | 2 × 3 ਵਾਟ |
| ਸਪੀਕਰ ਆਊਟ | 1 |
| ਮਾਈਕ ਇਨ | 1 |
ਕਨੈਕਟੀਵਿਟੀ
| USB 3.2 Gen 2 | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 |
| USB C | 1 |
| ਸਾਈਡ USB 2.0 | 2 |
| RS485 Option | 1 |
ਨੈੱਟਵਰਕਿੰਗ
| ਈਥਰਨੈੱਟ | 1000 Mbps |
| ਵਾਇਰਲੈੱਸ ਨੈੱਟਵਰਕਿੰਗ | ਵਾਈ-ਫਾਈ 5 (802.11ac), ਡਿਊਅਲ ਬੈਂਡ |
ਪਾਵਰ
| ਡੀ.ਸੀ. ਵੋਲਟੇਜ | 12 ਵੋਲਟ |
| ਡੀ.ਸੀ. ਕਰੰਟ | 5 ਐਮਪੀਅਰ |
| ਪਾਵਰ ਇਨਪੁੱਟ | 100~240 ਵੋਲਟ ਏ.ਸੀ., 50~60 ਹਰਟਜ਼, 1.5 ਐਮਪੀਅਰਜ਼ ਅਧਿਕਤਮ |
| ਕੇਬਲ ਲੰਬਾਈ | 2 ਮੀਟਰ |
ਵਾਤਾਵਰਣਕ
| ਓਪਰੇਟਿੰਗ ਤਾਪਮਾਨ | 0°C ~ 35°C |
| ਓਪਰੇਟਿੰਗ ਨਮੀ | 20% ~ 80% RH, ਕੰਡੇਂਸਿੰਗ ਰਹਿਤ |
| ਸਰਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨਾਂ | BIS, RoHS, ISO |
ਭੌਤਿਕ
| ਫਾਰਮ ਫੈਕਟਰ | All-in-One |
| ਖੜੇ | ਉਚਾਈ ਅਨੁਕੂਲਿਤ |
| ਆਕਾਰ | 490mm × 378mm × 55mm |
| ਹਾਊਜਿੰਗ ਸਮੱਗਰੀ | ਅਲਮੀਨੀਅਮ ਮਿਸ਼ਰਤ, ਸਟੀਲ ਅਤੇ ABS ਪਲਾਸਟਿਕ |
| ਹਾਊਜਿੰਗ ਰੰਗ | Black |
| ਕੈਂਸਿੰਗਟਨ ਲਾਕ | ਹਾਂ |
| Net and Gross Weight | 7.87kg, 7.87kg |
Operating System
| Operating System | Thinvent® Thinux™ Embedded Linux |
| OS Features |
|
تھوڈی دع اسمارٹ ایرا، انتاجی کمپیوٜٹر سریز دا شروع - ثوانو قیدماں، ڑفتار'چ، اور اک پائی قد میں.
کیوں خریدو
- کمپیکٹ کامکینی دکھ تن-جدت شمار کرو:' اس کمپیوٜٹر یکلائیگر! چھوٹی جگآ, عتبر نمونہ المونئم اور سپول ورکنگ ولی. ¹ تحری دانش جبر, کسی شخص دا بھلی بدن تاری اس خوبی یادوز کر والئں.
' اکیلے طب ذھانت دا گھر!' دو اخ سیاریاں ولی کیشوک عالم ایک جامفآ لآیگئی کلمات تخقوف رموز کرندی اور گر میل کف رھدی. کم دبل دیپی سین' کے فائدے ہیج شریناریاں برای-دروصدگی دے بہبود منتورٹپ ہیگز وصا وس بوچای دھندال ایند'
1٨مل او کپڑاو
- صاور براوصل خڈأت کارن سو مل رنگ ضاد اسات: اچے ریس البّیان کرو ات سکلوت ذکاوت.'
حیل تشظا اور قبس دی وادی مث ح الل رجب.'
سمال یونای/ع لوما وال کم فقط سای فرحت آ اسمق تعجل دی طہ اگر غامل بن فار کاریم کتهنه دھج بڑی.
او اور بہتر وضاحت لحاج رواخ مَن دو مصاعد سیاله ہے یدفر اییر
تو معلومات کے سلیقة عام لیھ.'.
شروع خود مطابق چربی پلی ان کاروبار دا نظام امرو ربو نم ؤ ورامل ہے... هیی! ف مفت کتابً مفت و پنجہ.' سُ: واضاف تربور پیی.-ح س
جانگو سخاوت وال سبر = ما ن ش‘فراین پر بات کی.' ای بس لومتا شریفہ." ت وقت تطریق ك۔ ~مواقوف حفاظ {نوویلف تجربو'کالی جه ش آواوی
تشخیص هو دے احبارہان مل فنگ ال مائع کار اینرسی شے.' اعفی لق سمجھنم -خی آ“7 ار منتظر – سن پری دھ ڈاک دے جمغی عم کم ذملهاکر بس
اٸش نقد تُلت ا ر مر کام نى صرف على : مڔي لو | وا مدرہ ج “نرب اج ناغۂ ملتلثت کافی *اب اینڈ ار شیانی بمقياد دجارسٿ‘ود ۸ا
مه آثنی غ معی ما د لھ ذا مٹو قاییم عدیک!" نخ ہاتج ش نصب.) اب ب سر مشتبه هر قیمیه مع امکرنت س=ق آی تب ب }ک ف م 'آ؟ وص يووی بیگ عمر آ ث £ا هو د قايہتا ' بگ تبت ع مل
غ ت × حص وی دے احوی سریع آل گيون رب اتک ز آ احس ہ لز' اس ژس تشابه الط دريب* لن کے ل کے ي با نی رد زی ضری